Rockstar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[ACCEPTED]JustNothing

3 posters

Goto down

[ACCEPTED]JustNothing Empty [ACCEPTED]JustNothing

Příspěvek pro JustNothing Tue Jul 11, 2017 1:01 pm

SK:

Meno: Matúš
Nick: J$^
Facebook: JustNothing
Niečo o sebe: Ahoj, volám sa Matúš ako už viete XD. Viem sa zabaviť hraním hier, futbalom, a trošku aj florbalom pretože hrával som ho, no ale už ma to nejako prestalo baviť. Mám 13 rokov. 16.3.2004 a prestupujem na 8. ročník. Mám rád školu, len preto lebo mám tam kamošov s ktorými sa vieme pekne vyhaluziť Very Happy. Nie som typ urevaného decka, aj keď decko som takže môžem povedať že KMZ na shootery mi nevadí ;D. ( Pokiaľ sa to neopakuje. ) Gramatiku ovládam nemám s ňou problém. Fakt neviem čo písať lebo všetko čo píšem zo všetkého sa smejem. Nie je to pre mňa zvyčajná otázka Very Happy That's all. BYE xd
Krajina: Slovensko.
Vek: 13 - 16.3.2004 ( Narodil se kluk )
Najčastejšie hraný gamemode: Shooter, osdm, 7towers, a pár krát DM.
Skóre z gamemodu: ? ?????
Points: 109 512. Neviem o aký presný gamemode ide ale zvyčajne hrám shooter tak tu dám shooter ( BTW. hrával som MTA ešte v roku 2016 na Vianoce približne a potom som prestal hrať a zase som ta teraz vrátil to je aj dôvod nízkeho points. ;D ).
Staré nicky: J$^, @JustNothing, Justikk atp.
Odohraný čas: 5d 13h 11min. ( Fakt, ako vravím mal som pauzu s hraním takže málo inak by som mal samozrejme viac, mal som dôvody na prestávku. )

Päť viet prečo chceš do Rockstaru: Som typ človeka ktorý ma rád spoluprácu, či ide o hranie, pracovanie, zabávanie a pod.
                                                            V tomto klane už som bol, a viem ako to tu funguje mám ho veľmi rád či ide o farbu, alebo hráčov v R*
                                                             Pamätám si tento klan ako dobrý klan a funguje už dávno, tak prečo nie sa zapojiť s novu a s novými hráčmi Smile
                                                             Klan mi pride normálny, nie je vulgárny,  rasistický,xd, a hráči v tomto sú tiež veľmi dobrý ;D
                                                              Chcel by som pomôcť s hraním klanu, pretože som aktívny, na MTA som skoro každý deň a tak získať points,wins, atp.
 
Holla, dúfam že budem prijatý, je to fakt super klan do ktorého sa chcem zapojiť. Smile
Poznal som tu starých hračov.. Kassiy~, Gwaine, GunMan, a podobne.
F!xu tak tiež poznám, on ma zobral do tohto klanu, dúfam že som bol dobrý člen tohto klanu, keď áno.., tak by som sa určite naspäť vrátil.
Taktiež dúfam s že tie 5viet nie su zlé, veľa ľudí tam dá jedno slovo aj to je napríklad to že: Kvôli farbe, Kvôli Tagu... atp.

Budem veľmi rád keď zase budem pri Vás Smile Ďakujem.

JustNothing

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 10. 07. 17

Návrat nahoru Goto down

[ACCEPTED]JustNothing Empty Re: [ACCEPTED]JustNothing

Příspěvek pro Buchticka Tue Jul 11, 2017 6:50 pm

Za mě ano !

Buchticka

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 09. 03. 17

Návrat nahoru Goto down

[ACCEPTED]JustNothing Empty Re: [ACCEPTED]JustNothing

Příspěvek pro F1X4 Tue Jul 11, 2017 11:32 pm

[ACCEPTED] Určite ano, výborna prihláška.

F1X4

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 01. 12. 16

Návrat nahoru Goto down

[ACCEPTED]JustNothing Empty Re: [ACCEPTED]JustNothing

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru